Radiowa Czwórka partnerem medialnym AZS

0
276

Program 4 Polskiego Radia kontynuuje współpracę z Akademickim Związkiem Sportowym. Dzięki zawartemu porozumieniu na antenie częściej usłyszymy między innymi o Akademickich Mistrzostwach Polski, tegorocznej Gali Sportu Akademickiego a także innych, kluczowych wydarzeniach organizacji.

Kontynuujemy współpracę z programem, który korzysta obecnie z emisji cyfrowej i internetowej. Jego głównym adresatem są młodzi odbiorcy, a w bogatej ramówce znajdziemy wiele treści związanych z naszymi studentami-sportowcami. Wiele z nich znajdziecie także na w naszym serwisie Pasja AZS. Do usłyszenia w Czwórce!


Program 4 Polskiego Radia rozpoczął nadawanie 2 stycznia 1976 roku na falach ultrakrótkich. 1 września 2016 roku antena przeniosła swoją emisję na nadajniki cyfrowe i do Internetu. Głównym adresatem programu są ludzie młodzi, zainteresowani takimi gatunkami, jak: hip hop, rock, reggae i muzyka klubowa. Słuchacze Czwórki są ciekawi świata, chętnie się uczą, poszerzają swoją wiedzę o Polsce i świecie, poszukują informacji z różnych dziedzin. Chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami, znają się na nowych technologiach, rozrywce, kulturze alternatywnej, muzyce, uczestniczą w imprezach kulturalnych, muzycznych oraz sportowych. Chętnie korzystają z social mediów. W styczniu 2020 roku Czwórka rozpoczęła nagrywanie podcastów, które dostępne są na stronie Polskiego Radia i w aplikacji publicznego nadawcy.