Strzelectwo po raz drugi

0
197

Już 21 maja odbędą się kolejne zawody z cyklu Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS. Tym razem zawodnicy z niepełnosprawnościami będą mogli zmierzyć się w strzelectwie sportowym w stolicy Dolnego Śląska – Wrocławiu.

W ubiegłym roku rozgrywki odbywały się w Zielonej Górze, tym razem przyszedł czas na nową lokalizację.

Do zawodów zgłosić się mogą wszyscy pełnoletni członkowie AZS, posiadający aktualne orzeczenie o niepełnosprawności. Legitymację AZS uprawniającą do startu należy wyrobić na tutaj. Zgłoszenia do zawodów są przyjmowane do wtorku 11 maja do godziny 20:00 poprzez formularz dostępny tutaj. Liczba miejsc jest ograniczona, a o dopuszczeniu do startu decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w trzydniowych zawodach jest bezpłatny. Organizator zapewnia nocleg oraz wyżywienie. Szczegółowy terminarz zawodów oraz komunikat organizacyjny dostępne są na stronie internetowej projektu IMP AZS.

Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS współfinansowane są ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób z Niepełnosprawnościami. Głównym Sponsorem cyklu jest Grupa LOTOS. Nagrody ufundowane są przez Dom Wydawniczy Rebis.

Tekst: Dominika Hoft

Fot. Archiwum imp.azs.pl