Czas na zmiany

0
1792

Druga edycja ogólnopolskiego programu Aktywnie Zmieniaj Siebie rozpoczęta. Tym razem nie czterech, a pięciu uczestników weźmie udział w tegorocznych metamorfozach. Przez trzy miesiące będą pracować nad zmianą swoich nawyków.

Wśród uczestników znalazły się barwne osobowości. Pierwszą z nich jest Aleksandra Braciszewska-Benkahla. Studiowała w Szczecinie, na co dzień jest lokalną dziennikarką i mamą. W wolnym czasie lubi fotografować, szczególnie poczynania swojej córki.

– Chcę czuć się na 20, a nie na 40 lat. Najbardziej się boję wysiłku fizycznego, wiem że to będzie bardzo trudne – powiedziała Ola.

Drugą uczestniczką jest Nicole Sobania, licencjatka pedagogiki. Od września planuje rozpocząć studia drugiego stopnia, a w przyszłości chciałaby pracować w przedszkolu. W ciepłe dni uwielbia jeździć na rowerze. Do projektu powrócił również Robert Zawadziński, który w pierwszej edycji schudł ponad 22 kilogramy. Jest pracownikiem uczelni wyższej. W weekendy uczestniczy m.in. w marszach Nordic Walking. Nad swoją zmianą postanowił również pochylić się Tristan Tomczak. Już jako młodzieniec wiedział, że praca z kamerą sprawia mu przyjemność i robi to do dziś. Poszedł na studia filmowe, a każdy jego dzień stał się nieprzewidywalny. Wczasy spędza tylko za granicą.

Piąty uczestnik to znany wizażysta Gabryś Zamojski. Jest zapracowaną osobą, na co dzień kursuje pomiędzy Łodzią, Wrocławiem i Warszawą.

– Chcę zmienić swoje nawyki. Wprowadzić do swojego życia więcej sportu, więcej ruchu… Myślę, że ten projekt jest fantastyczną okazją nauczyć się zdrowego odżywiania – skomentował Gabryś.

Uczestnicy otrzymają kompleksową opiekę specjalistów. Wskazówek na temat zdrowego żywienia udzieli dietetyk Marzena Pałasz. Nad spokojem wewnętrznym uczestników będzie czuwał psycholog Marek Lemański. Każdy z beneficjentów codziennie otrzyma zbilansowany zestaw posiłków od firmy amfood. Nad sprawnością fizyczną będą pracować specjaliści z siłowni Central i Boa Pole Dance Studio. Całość uświetni wsparcie firm ze strefy beauty: salon fryzjerski „Spokojna Głowa”, wizażystka Ewa Rybicka, Vele Bio-kosmetyka, Bravia i osobista stylistka Magdalena Turnicka.

Zdjęcie główne: Dawid Piechowiak

Zdjęcia: Łukasz Kwieciński

Więcej zdjęć dostępne na stronie projektu: www.aktywniezmieniajsiebie.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj