Zostań wolontariuszem Akademickich Mistrzostw Świata!

0
1475

Jesteś spragniony sportowych wrażeń? Chcesz poznać nowych ludzi i przeżyć fantastyczną przygodę? Marzysz o tym, by wspomóc organizację międzynarodowej imprezy sportowej? Zostań wolontariuszem Akademickich Mistrzostw Świata! Właśnie ruszyła rekrutacja na imprezy w Łodzi i Poznaniu.  

W tym roku w Polsce odbędzie się pięć imprez rangi Akademickich Mistrzostw Świata – w piłce ręcznej (Łódź), w futsalu (Poznań), w pięcioboju nowoczesnym (Warszawa), w grach umysłowych (Bydgoszcz) i w boksie (Katowice). Organizatorzy z Łodzi i Poznania rozpoczęli rekrutację wolontariuszy na tegoroczne mistrzostwa.

Akademickie Mistrzostwa Świata w piłce ręcznej zostaną rozegrane w Łodzi w dniach 15-21 czerwca 2020 roku. Organizatorem imprezy jest Klub Uczelniany AZS Politechniki Łódzkiej. Wszyscy chętni do pełnienia roli wolontariusza podczas zawodów powinni wypełnić formularz. Zachęcamy również do dołączenia do grupy na Facebooku. Pytania dotyczące wolontariatu na AMŚ w piłce ręcznej można kierować na adres mailowy wolontariatAMS2020@gmail.com.

Miesiąc później w dniach 19-26 lipca 2020 roku w Poznaniu odbędą się Akademickie Mistrzostwa Świata w futsalu. Organizator – OŚ AZS Poznań poszukuje m.in attache drużyn zagranicznych, social media ninjas, fotografów, mistrzów logistyki i akredytacji. By zostać wolontariuszem AMŚ w futsalu należy wypełnić formularz. Pytania do organizatorów możecie wysyłać na adres volunteerpoznan@azs.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj