Rusza nabór wolontariuszy na Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej kobiet!

0
687

Nabór wolontariuszy na Mistrzostwa Świata w piłce siatkowej kobiet trwa! Zawody odbędą się w dniach 23 września – 15 października, a mecze rozrywane będą m.in. w trzech polskich miastach – Gdańsku, Łodzi oraz Gliwicach. Wydarzenie wspierać będzie łącznie ok. 80 wolontariuszy.

Po udanych programach wolontariatu podczas Ligi Narodów w Gdańsku oraz trwających Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn w Katowicach i Gliwicach, Akademicki Związek Sportowy zaprasza do współpracy przy okazji kolejnej międzynarodowej imprezy sportowej.

24 drużyny zmierzą się w walce o Mistrzostwo Świata, a mecze rozgrywane będą w Polsce i Holandii. W organizacji wydarzenia wolontariusze pomagać będą w dziale: prasowym, akredytacji, marketingu, biletów i konkursów oraz zbiórki Fundacji Polskiej Siatkówki.
Wolontariuszami mogą zostać osoby w wieku powyżej 18. roku życia. Otrzymają oni koszulkę, posiłek, ubezpieczenie oraz certyfikat potwierdzający udział w wolontariacie. Rekrutacja trwa do 19 września 2022 r.

Do wolontariatu należy się zgłosić poprzez wypełnienie formularza dostępnego TUTAJ. Pierwszeństwo będą miały osoby deklarujące pełną dyspozycyjność oraz mające doświadczenie przy podobnych wydarzeniach. W razie pytań, prosimy kierować je na adres e-mail: volunteers@azs.pl.