Natalia Bajor z trzecim tytułem mistrzyni Polski!

0
277

Indywidualne Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym okazały się niezwykle udane dla zawodników z klubów AZS. Reprezentantka AZS UE Wrocław Natalia Bajor po raz trzeci z rzędu wygrała turniej indywidualny.

Oprócz złota w grze pojedynczej Bajor została mistrzynią Polski w deblu w parze z Kingą Stefańską. Ponadto z Jakubem Perkiem sięgnęła po brązowy medal w grze mieszanej.

Brązowy medal w deblu wywalczyły Roksana Załomska z Bebetto AZS UJD Częstochowa (w parze z Aleksandrą Michalak) oraz Katarzyna i Anna Węgrzyn z AZS UE Wrocław. Siostry stanęły naprzeciw siebie w finale gry mieszanej. Katarzyna (grająca z Samuelem Kulczyckim) wygrała 3:1 z Anną (grającą z Robertem Florasem). Brąz w mikście zdobył także Tomasz Lewandowski (Fibrain AZS Politechnika Rzeszów), a jego klubowy kolega – Piotr Chodorski został wicemistrzem w deblu (z Filipem Szymańskim). W ostatnim meczu rozgrywanych w Białymstoku zawodów w finale singla wystąpił jeszcze Patryk Chojnowski (AZS AWFiS Gdańsk). Obrońca tytułu przegrał 3:4 z Dyjasem i wywalczył srebro. 

Zdjęcie: Facebook Polski Tenis Stołowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here