Laur Naukowca dla Aktywnie Zmieniaj Siebie

0
1119

Aktywne zmiany wciąż trwają. Jak się okazuje, uczestnicy projektu nie spoczęli na laurach.

Robert Zawadziński wciąż pokonuje swoje limity. W maju wystartował w Ogólnopolskim Biegu Milowego Słupa w Koninie, podczas którego dzielnie przemaszerował z kijkami na dystansie 5 km. Jeszcze cztery miesiące temu nawet o tym nie myślał.

Ogromnie cieszy nas, że projekt Aktywnie Zmieniaj Siebie zapoczątkowuje kaskadę dobrych zmian w życiu uczestników. Od zmian w sposobie myślenia o sobie, akceptacji siebie, poprzez wzrost  samoświadomości przejawiającej się w podejmowaniu aktywności fizycznej i dokonywaniu zdrowych wyborów żywieniowych, dbaniu o siebie, aż po zmierzenie się ze swoimi słabościami i pokonywanie ich. Najbardziej cieszy zmiana mentalna. Okazuje się, że warto zmierzać w kierunku marzeń. Czasami w drodze do nich zatrzymują nas ograniczenia, kompleksy, z którymi warto zawalczyć.

Projekt okazał się źródłem fachowej wiedzy i dobrym narzędziem do walki o samego siebie. Wśród beneficjentów są nie tylko sami uczestnicy, ale także obserwatorzy. To rozsądna odpowiedź dla wszystkich, którzy zagubili się we wszechogarniającej nas „fit-erze”. To nie tylko powierzchowna metamorfoza. Zmiana ma sens wtedy, kiedy jej efekty będą trwałe.

Idea projektu Aktywnie Zmieniaj Siebie została dostrzeżona i nagrodzona na podczas Gali Laur Naukowca. Laur Naukowca wspiera rozwój aktywności naukowej i społecznej wraz z integracją środowiska studenckiego, propagowaniem działalności naukowej oraz budowaniem dialogu pomiędzy uczelnią, kołami naukowymi, organizacjami i firmami zewnętrznymi. Uroczysta Gala odbyła się 22.05.19 w Lubuskim Teatrze. KU AZS Uniwersytetu Zielonogórskiego otrzymał Pierwszą Nagrodę Honorową Laur Naukowca za projekt Aktywnie Zmieniaj Siebie.

Nadesłał: Marek Lemański

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj