Rozgrywane w 19 dyscyplinach Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS doczekały się zawodów lekkoatletycznych. Pilotażowa impreza odbędzie się w dniach 13-15 września w stolicy województwa pomorskiego.

Dla pełnoletnich uczestników z niepełnosprawnościami zaplanowano konkurencje biegowe na dystansie 100 m, 200 m, 400 m, 800 m oraz 1500 m. Na płycie Gdańskiego Stadionu Lekkoatletycznego nie zabraknie również skoku w dal i pchnięcia kulą.

Zawody poprzedzone zostaną warsztatami teoretycznymi i praktycznymi, które odbędą się we wtorkowe popołudnie. Komunikat, regulamin oraz szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej projektu.

Liczba miejsc jest ograniczona. Dla zakwalifikowanych uczestników organizator zapewnia zakwaterowanie oraz wyżywienie. Zgłoszenia przyjmowane są do czwartku 8 września do godziny 20.00. Kliknij tutaj, aby zapisać się do udziału!

Projekt IMP AZS wspierają: Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Sponsorami zawodów są Grupa ORLEN i Grupa PZU.