Zapraszamy do udziału w II edycji Programu Szkoleniowego przy projekcie I Love Poland. Nie zwlekaj – nabór zgłoszeń do 25 listopada!

Akademicki Związek Sportowy objął patronatem program realizowany przez Polską Fundację Narodową. Wszystkich żeglarzy zachęcamy do wzięcia w niej udziału. Szczegółowe informacje i formularz aplikacji dostępne na oficjalnej stronie: https://program-ilp.pl/

Pierwsza edycja zakończyła się ogromnym sukcesem – nadesłanych zostało ponad 400 aplikacji, 37 finalistów uczestniczyło w zgrupowaniu zorganizowanym w COS OPO Cetniewo, 8 laureatów wzięło udział w tygodniowej sesji treningowej na jachcie klasy Volvo Open 70, a 2 najlepszych absolwentów programu dołączyło do stałej załogi I LOVE POLAND, gdzie z sukcesami w 2020 roku reprezentowali Polskę podczas takich regat jak Heineken Regatta, RORC Caribbean 600 czy Rolex Middle Sea Race.

I Love Poland to projekt mający na celu przede wszystkim szkolenie kolejnych pokoleń żeglarzy morskich i oceanicznych, ale także dzięki odnoszonym sukcesom w najbardziej prestiżowych regatach, promocję narodowej żeglugi oceanicznej i Polski poza granicami naszego kraju!

Chcesz wziąć w nim udział? Jesteś osobą wytrzymałą fizycznie? Masz niezwykle silny charakter? Chcesz przeżyć przygodę życia, reprezentując jednocześnie Polskę na arenie międzynarodowej? W takim razie nie zwlekaj dłużej i prześlij swoje zgłoszenie!

Aplikuj: TUTAJ

Z uwagi na aktualne zalecenia epidemiologiczne, organizacja stacjonarnego zgrupowania krajowego jest niemożliwa. Na poczet dodatkowych etapów selekcji zorganizowana zostanie ocena kandydatur przez członków załogi stałej oraz przeprowadzenie wideokonferencji z wybranymi kandydatami, przed przedstawieniem ich sylwetek kapitule.

Powodzenia!


Źródło informacji i wykorzystanych zdjęć: https://program-ilp.pl/