Uczyła się w liceum we włoskim Tarvisio, gdzie miała szkołę połączoną z internatem i klubem narciarskim. Trenowała regularnie na stokach obok. Postanowiła jednak wrócić do Polski i tu dalej rozwijać swój talent. Gościem 56. odcinka CAFE AZS jest nadzieja polskiego narciarstwa, zawodniczka Klubu Uczelnianego AZS UJ Maja Chyla.
Bartek Wasilewski zapraszam!
Słuchaj Cafe AZS także na platformach:
– YouTube
– Spotify
– Apple Podcasts
![]()
![Brązowa medalistka IO też z brązowym medalem AMP! W Katowicach poznaliśmy najlepszych szermierzy! [WIDEO, FOTO]](https://pasja.azs.pl/wp-content/uploads/2026/06/20260613_MOD_AMP_Katowice_003-218x150.jpg)














![Brązowa medalistka IO też z brązowym medalem AMP! W Katowicach poznaliśmy najlepszych szermierzy! [WIDEO, FOTO]](https://pasja.azs.pl/wp-content/uploads/2026/06/20260613_MOD_AMP_Katowice_003-324x235.jpg)






