Antoni Szczepanik z nart przesiadł się do nowej Toyoty

0
488
fot. Anna Szatanowska

Tegoroczny sezon AZS Winter Cup już za nami, ale emocje nie opadają! Zwycięzca dwuboju finałowego Antoni Szczepanik z AZS Politechniki Warszawskiej właśnie odebrał swoją nagrodę i przez najbliższe trzy miesiące będzie jeździł najnowszą Toyotą C-HR. Takie odjazdowe atrakcje funduje najlepszym akademickim alpejczykom Partner AZS – Toyota W&J Wiśniewski w Izabelinie.

Antoni Szczepanik to uczestnik aż siedmiu edycji cyklu AZS Winter Cup. Jak sam przyznaje, nie pamięta już, ile łącznie zdobył medali na stoku. Jest wielokrotnym medalistą zawodów akademickich oraz reprezentował Polskę na Uniwersjadzie Zimowej w Krasnojarsku. Siódmy i prawdopodobnie ostatni w karierze akademickiej występ na AZS Winter Cup zwieńczony został wygraną w dwuboju finałowym, który odbył się w lutym na stoku Palenica w Szczawnicy.

fot. Anna Szatanowska

W nagrodę za błyskawiczną jazdę na tyczkach Antoni Szczepanik będzie przez trzy miesiące korzystał z wygodnego, hybrydowego modelu Toyoty C-HR w zimowym odcieniu niebieskiego z logo AZS Winter Cup.

fot. Anna Szatanowska

W uroczystości przekazania nagrody wzięli udział także prezes Toyota W&J Wiśniewski Waldemar Wiśniewski, dyrektor handlowy Toyota W&J Wiśniewski Paweł Kruza, wiceprezes ZG AZS ds. rozwoju Mariusz Walczak oraz Andrzej Burzyński – jeden ze współorganizatorów zawodów AZS Winter Cup.

Gratulujemy i życzymy szerokiej drogi!