Koronawirus pokrzyżował wiele sportowych planów AZS. Zawieszono lub odwołano imprezy sportowe i klubowe treningi ale także inne wydarzenia wpisane wcześniej do naszego organizacyjnego kalendarza. Zostaliśmy w domu, ale chcemy działać – indywidualnie i zespołowo. Zawodnicy pokazują swoje treningi, przykłady ćwiczeń a liderzy z jednostek AZS obserwują codzienny rozwój wydarzeń, omawiają warianty przyszłych rozwiązań. Technologia pozwala także na prowadzenie aktywności szkoleniowej i wymiany doświadczeń.

26 marca miała rozpocząć się w Wilkasach Akademia Liderów AZS. Z wiadomych względów AZS odwołał spotkanie szkoleniowe w swoim Ośrodku. Sam projekt jednak nie został odrzucony – organizatorzy i prowadzący przyjęli wyzwanie przygotowania prezentacji internetowych. Pierwsza z nich pojawiła się w założonej grupie społecznościowej na Facebooku właśnie 26 marca. Akademia wystartowała zatem zgodnie z zaplanowanym terminem.

W pierwszym tygodniu w Wirtualnej Akademii Liderów AZS wystąpili:
– Paweł Hochstim – Biuro Prasowe AZS
– dr Robert Gawkowski – Historia AZS
– Marta Dalecka – Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS
– Marta Abdalla-Dutkiewicz – realizacja filmowa
– Marcin Strządała – od AZS-u do własnego biznesu
– Paweł Markiewicz – Wirtualne Muzeum AZS

Wystąpienia publikowane są premierowo w grupie społecznościowej facebook.com/groups/akademiaazs/

Ich zapis jest udostępniany także na oficjalnym kanale YouTube AZS: TUTAJ

Zachęcamy do dołączenia do naszej edukacyjnej społeczności. Kolejne materiały i wystąpienia nowych prowadzących w przygotowaniu. Emisja zaplanowana co najmniej do końca kwietnia, w dni powszednie. Do zobaczenia w Wirtualnej Akademii Liderów AZS!

Ilustracja: Aneta Popławska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj