Wylicytuj trening wioślarski z AZS UMed Łódź!

0
687

AZS UMed Łódź gra w tym roku z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy i serdecznie zachęca do wzięcia udziału w licytacji treningu wioślarskiego!

Sekcja wioślarstwa AZS UMed Łódź wspiera 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i oferuje coś specjalnego – indywidualny trening wioślarski dla jednej lub dwóch osób pod okiem doświadczonej trenerki Katarzyny Sekścińskiej.

Katarzyna Sekścińska to absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, wieloletnia reprezentantka kadry narodowej w wioślarstwie, wielokrotna medalistka mistrzostw Polski, finalistka mistrzostw świata, brązowa medalistka młodzieżowych mistrzostw świata, akademicka wicemistrzyni świata, brązowa medalistka pucharu świata seniorów, uczestniczka Henley Royal Regatta – prestiżowych zawodów na Tamizie z udziałem Brytyjskiej Rodziny Królewskiej. Od 2021 roku prowadzi sekcję wioślarstwa AZS UMed Łódź i to właśnie jej łódzka uczelnia zawdzięcza debiut w AMP w tej konkurencji.

Dlaczego warto wziąć udział w treningu wioślarskim? To sport, który angażuje aż 85% mięśni, a podczas wiosłowania pracuje całe ciało. To znakomita dyscyplina dla wszystkich, niezależnie od wieku czy kondycji.

Trening wioślarski, który oferuje AZS UMed Łódź odbędzie się wybranego dnia w okresie 30.04-2.05.2022 podczas wiosennego zgrupowania sekcji w Kruszwicy. Cały dochód z licytacji zostanie przeznaczony na 30. Finał WOŚP. AZS zapewnia niezbędny sprzęt, a po treningu zaprasza na wspólny obiad.

W treningu mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 16. rok życia, potrafią pływać i nie mają przeciwwskazań zdrowotnych.

Licytacja oraz szczegółowe informacje są dostępne TUTAJ.