W gronie sześciu pływaków, którzy wrócili do kraju z Tokio, był pływak AZS UMCS ‒ Jan Hołub. Kolejne informacje kadrowe w Pszczółce. Między innymi o tym w najnowszym wydaniu klubowych newsów.
Szczypiornistki i szczypiorniści reprezentujący Polskę na Akademickich Mistrzostwach Świata w Pessac-Bordeaux w ostatnich meczach grupowych mierzyli się z gospodarzami turnieju. Kadra kobiet nie dała...