Family Trophy to pierwszy w Polsce projekt tenisowy skierowany do całych rodzin. Już w sobotę 26 listopada na krytych kortach w Bydgoszczy, Poznaniu, Kielcach i Wrocławiu wystartuje po 16 rodzinnych drużyn, a najlepsze z nich spotkają się w wielkim finale.

Mecze rozgrywane będą w oparciu o system pucharowy poprzedzony losowaniami. W ramach jednego spotkania odbędą się dwa single i jeden debel.

Do udziału zapraszamy czteroosobowe drużyny rodzinne niezależnie od ich tenisowego zaawansowania. Nie zapominamy przy tym o najmłodszych, którzy grać jeszcze nie mogą, ale z pewnością skorzystają z przygotowanych dla nich specjalnych atrakcji.

Zapisy startują w poniedziałek, 21 listopada. Liczba miejsc ograniczona! Formularz zgłoszeniowy, więcej informacji oraz regulamin turnieju dostępny na stronie projektu.

Daty rozgrywania gier w poszczególnych miastach można znaleźć poniżej:

Kielce | Poznań | Bydgoszcz | Wrocław

Termin zgłoszeń upływa w środę, 23.11. o godzinie 20:00. Po jego upływie zakwalifikowani uczestnicy otrzymają wiadomości mailowe wraz ze szczegółowym harmonogramem gier.

Organizatorem turnieju jest Fundacja Akademickiego Związku Sportowego. Projekt jest realizowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Partnerem wydarzenia jest firma Yonex.