#SZANUJENIEHEJTUJE

0
244

Samorząd Województwa Łódzkiego od 13 lat włącza się aktywnie w obchody Światowego Dnia Społeczeństwa Informacyjnego, organizując konferencje adresowane do mieszkańców województwa. Celem tych wydarzeń jest inspirowanie oraz wspieranie działań prowadzących do upowszechniania edukacji cyfrowej oraz efektywnego wykorzystywania technologii cyfrowych w codziennym życiu mieszkańców regionu. W gronie tegorocznych prelegentów pojawi się także reprezentantka AZS – Agnieszka Kobus-Zawojska.

Podczas tegorocznej konferencji przedstawimy potencjał technologii cyfrowych do usprawnienia komunikacji oraz jakości usług edukacyjnych i sektora finansowego. Jednocześnie w czasie konferencji odbędzie się inauguracja projektu #SZANUJENIEHEJTUJE, który ma na celu zwrócenie uwagi młodzieży, wychowawców oraz rodziców i opiekunów dzieci z terenu województwa łódzkiego na rosnący problem XXI wieku, jakim jest hejt w sieci.

Konferencja odbędzie się 17 maja 2022 r. w Łodzi, ul. Kopcińskiego 62a (Scena ArtKombinat w Monopolis). Dodatkowe informacje i zgłoszenia: TUTAJ