SELECT oficjalną piłką turnieju FUTSAL GRAM

0
947

Dzięki dobrej współpracy Futsal Ekstraklasy z firmą SELECT oficjalną piłką turnieju Futsal Gram 2019 jest piłka tej firmy. Każdy z organizatorów turniejów wojewódzkich otrzymał po 10 piłek dla zwycięzców w danym regionie. Ponadto w finale każda z drużyn otrzyma replikę oryginalnej piłki Futsal Ekstraklasy.

 
Firma SELECT oferuje pokaźny asortyment piłek do futsalu o kontrolowanym odbiciu, zgodnym z regulaminem. Ponadto stała się prekursorami w opracowywaniu specjalnych piłek do tej dyscypliny o obwodzie i masie odpowiednich dla poszczególnych grup wiekowych.
 
W trakcie procesu opracowywania piłka SELECT do futsalu powstała na podstawie opinii od profesjonalnych graczy ligowych, młodzików i trenerów. Odbyto również całe sesje treningowe z zawodowym bramkarzem, aby przetestować widoczność piłki w powietrzu. ​​​​​​​
 
Firma SELECT jest oficjalnym dostawcą piłek dla bardzo wielu drużyn narodowych, lig i klubów z całego świata. Ligi Futsalu z Danii, Norwegii, Szwecji, Łotwy, Serbii, Rosji, Słowacji, Bośni i Hercegowiny, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych i Czarnogóry rozgrywają swoje mecze tymi piłkami do futsalu, a w ostatnim czasie firma SELECT została również oficjalnym dostawcą piłek meczowych do futsalu dla Ligi Ekstraklasa w Polsce.

Turniej finałowy „Futsal Gram” organizuje KU AZS Politechniki Opolskiej na zlecenie Zarządu Głównego AZS przy współpracy z Futsal Ekstraklasą. Impreza współfinansowana jest ze środków Ministerstwa Sportu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj