AZS razem ze Stena Line przygotował nowy stopień rowerowego wtajemniczenia – prawdziwy rowerowy rajd po Szwecji! W grupie fajnych ludzi poznasz większy kawałek Skandynawii w najlepszy możliwy sposób – z perspektywy dwóch kółek. A do tego – wygodnie. Przewieziemy Twój bagaż na kemping i z powrotem na statek. Na kempingu możesz wybrać noclegi w namiocie lub w wygodnym domku, a trasy wskażą Ci nasi piloci.


Na koniec sierpnia (wypłynięcie 29.08) wybraliśmy dla Ciebie pięknie położony kemping w Kristianopel. Możesz wybrać nocleg w namiocie lub w domku. Spędzamy 2 noce na półwyspie w historycznym miasteczku Kristianopel, kemping z trzech stron otoczony jest przez morze. Na miejscu możesz skorzystać z 2 kąpielisk, przejść się po zabytkowych murach wokół miejscowości, rozpalić grilla w wyznaczonych miejscach czy skorzystać z przestrzeni do gry w piłkę, freesbee czy badmintona.

Będziemy wspólnie jechać, zwiedzać i podziwiać krajobrazy dróg prowadzących wzdłuż wybrzeża i po wyspach archipelagu szkierowego. Codziennie możesz wybrać trasę, która najbardziej Ci się spodoba i jechać w grupie z prowadzącymi ją pilotami albo samodzielnie. Wieczorami będziemy spotykać się wspólnie przy ognisku i podczas pokazów zdjęć. Rowerowy Rajd AZS to wyjątkowa wyprawa – dwie noce na statku i trzy dni na kołach w Szwecji. To jak, jedziesz z nami, prawda?

Szczegółowe informacje i oferta na stronie Stena Line: TUTAJ

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj