Zapraszamy do Chorwacji – trwa rekrutacja ochotników na wyjazd na Akademickie Mistrzostwa Europy do Zagrzebia i udział w wolontariacie międzynarodowym podczas AME w sportach walki! Wyjazd potrwa 10 dni, a wszystkie koszty zostaną pokryte przez Akademicki Związek Sportowy.

W czerwcu został rozstrzygnięty nabór programu Erasmus+ w sektorze mobilności kadry sportowej i wolontariuszy. Jednym z zaakceptowanych wniosków jest projekt AZS dla wolontariuszy, którzy tym razem będą mieli szansę sprawdzić się za granicą.

Projekt zakłada realizację spotkania on-line przed wyjazdem oraz 10-dniowy wyjazd, w trakcie którego wolontariusze będą aktywnie wspierać organizację Akademickich Mistrzostw Europy w Zagrzebiu. Tym samym zdobędą doświadczenia, które później będą mogli wykorzystać przy lokalnych działaniach lub międzynarodowych wydarzeniach w Polsce.

Formularz zgłoszeniowy na wyjazd można znaleźć TUTAJ. Na wypełnione formularze czekamy do piątku, 7 lipca 2023 r. do godziny 15:00. Wyniki rekrutacji zostaną przesłane do zainteresowanych osób do 9 lipca 2023 r. W razie pytań prosimy kierować je do Marianny Pikul na adres marianna.pikul@azs.pl.