Odkryj możliwości karty ISIC!

0
456

ISIC czyli Międzynarodowa Legitymacja Studencka jest powszechnie znaną i akceptowaną przez ponad 120 państw legitymacją. Od niemal 60 lat korzystają z niej studenci na całym świecie. Karta już od kilku lat oprócz tradycyjnej plastikowej wersji występuje również w wersji wirtualnej.

ISIC jest nie tylko jedynym dokumentem potwierdzającym status studenta prawie na całym świecie, ale posiada również dodatkowe możliwości jak ubezpieczenia czy specjalne zniżki i benefity dla jej posiadaczy.

Z ISIC otrzymasz rabaty w kilkudziesięciu tysiącach miejsc na całym świecie – z czego ponad 250 punktów w Polsce, udzielając jej posiadaczom rabatów nawet do 50%. Dzięki tej legitymacji oszczędzasz na transporcie, hotelach, restauracjach, pubach, ośrodkach kultury oraz w wielu punktach usługowych. Dzięki ISIC możesz np. wynająć auto z Panek Car Sharing z dodatkowymi 30 złotymi na start, otrzymać 15% zniżką i zwrot 4% za zakwaterowanie na Booking.com oraz zamówić pizzę w Domino’s z 40% rabatem, a oprócz tego za okazaniem legitymacji będziesz bawić się ze znajomymi w Centrum Rozrywki Hulakula grając w kręgle czy bilard z 20% zniżką, odkrywać pokój zagadek z rabatem 30%, strzelać w C4Guns ze zniżka 15% czy grać w tenisa na AWF z ulgą 20%. Dodatkowo możesz otrzymać nawet 15% zniżki podczas wizyty w wybranym salonie fryzjerskim. Całą listę zniżek znajdziesz na stronie www.isic.pl w zakładce zniżki i korzyści. W razie nudy do wyboru masz naprawdę wiele ciekawych i atrakcyjnych cenowo opcji.

Dodatkowo możesz zakupić legitymację ISIC z ubezpieczeniem, które zawierać będzie koszty leczenia poza granicami Polski, następstw nieszczęśliwych wypadków, a także np. ubezpieczenie podczas uprawiania sportów ekstremalnych. Koszt takiej karty zależy od wybranych dodatków ubezpieczeniowych i ich zakresów. Bardzo dużym plusem jest również to, że za ubezpieczenie z ISIC opłata jest zawsze jednorazowa.

Legitymacja ISIC-AZS jest wydawana edycyjnie, aktualna edycja rozpoczęła się 1 października 2021 roku i jest ważna do końca września 2022.