Nowy sezon zaczniemy w operze

0
580
foto: https://www.facebook.com/operanova.bydgoszcz/

24 października 2019 r. w Bydgoszczy odbędzie się Gala Sportu Akademickiego. Towarzyszyć jej będzie szereg istotnych wydarzeń.

Na uroczystości zapraszają Prezes Akademickiego Związku Sportowego prof. dr hab. Alojzy Nowak oraz Rektor Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy prof. dr hab. Jacek Woźny.

Gala to wyjątkowe wydarzenie podsumowujące sukcesy sportowe i organizacyjne Akademickiego Związku Sportowego w minionym roku akademickim. W programie uroczystości zaplanowane jest wyróżnienie najlepszych uczelni i zawodników AZS, wręczenie nagród za Akademickie Mistrzostwa Polski i Europy 2018/2019, za medale zimowej i letniej Uniwersjady oraz za sukcesy w najważniejszych światowych imprezach sportowych. Gala Sportu Akademickiego to również oficjalna inauguracja sportowego roku akademickiego 2019/2020 oraz okazja do rozpoczęcia obchodów 50-lecia działalności Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, który na zlecenie Zarządu Głównego AZS jest organizatorem wydarzenia.

Gala Sportu Akademickiego zostanie poprzedzona otwartymi posiedzeniami ciał statutowych AZS (Rada Upowszechniania Kultury Fizycznej, Rada Sportu, Rada Ekonomiczna, Rada Organizacyjna, Rada ds. Rozwoju, Rada ds. Międzynarodowych), na które równie serdecznie zapraszamy. Odbędzie się także otwarte posiedzenie Zarządu Głównego AZS, w programie którego znajdzie się m.in. uroczyste podsumowanie organizacyjne minionego akademickiego roku sportowego.

Więcej na temat Gali Sportu Akademickiego 2019 na stronie gala.azs.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here