Mazurskie metamorfozy w Wilkasach

0
601

Nie minęły dwa tygodnie od inauguracji drugiej edycji projektu, a my wciąż poszerzamy horyzonty. Oprócz metamorfoz w Wilkasach odbędą się siedmiodniowe turnusy z Aktywnie Zmieniaj Siebie.

A to wszystko już jesienią! Pod opieką dietetyka Marzeny Pałasz i psychologa Marka Lemańskiego uczestnicy będą mogli uczyć się nowych, zdrowych nawyków. Bakcyla do regularnej aktywności fizycznej złapią dzięki współpracy z trenerami personalnymi. Wilkasy to wymarzone miejsce do uprawiania sportu! Zajęcia odbywać się będą na basenie, w siłowni, halach sportowych oraz w malowniczej okolicy lasów i jezior. Do dyspozycji uczestników będą również rowery czy świetnie wyposażone centrum SPA i rehabilitacji.

– Piszą do nas osoby z całej Polski. Zainteresowanie udziałem w projekcie jest bardzo duże, a my niestety nie możemy być wszędzie naraz. Właśnie dlatego wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i zaoferujemy kompleksowe turnusy dla wszystkich, którzy chcą zmienić swoje życie na lepsze poprzez większą dbałość o zdrowie – mówi dietetyk Marzena Pałasz.

Uczestnicy zostaną wprowadzeni w świat zdrowego żywienia nie tylko w teorii. Będą mogli skosztować pysznych dań, serwowanych według zaleceń dietetyka, ale także wezmą udział w zajęciach praktycznych. W kuchni odbędą się m.in. warsztaty kulinarne. Każda osoba na samym starcie odbędzie indywidualne rozmowy i zostanie poddana odpowiednim pomiarom. Uczestnicy będą mogli także skorzystać z bogatej oferty turystycznej Mazur.  Program turnusu obejmuje między innymi wycieczkę do perełki pruskich fortyfikacji, twierdzy Boyen. Została ona wzniesiona w latach 1843-1855, liczy 100 hektarów, a na każdym z ramion usytuowany jest bastion. Ponadto w wolnym czasie do dyspozycji uczestników będą atrakcje ośrodka COSA AZS Wilkasy – plaża, wypożyczalnia sprzętu wodnego, kriokomora, zabiegi SPA, sauna i jacuzzi. Szczegóły turnusów już niebawem. Do zobaczenia w Wilkasach!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj