Zostań liderem IMP AZS!

0
918

„Jeśli inspirujesz innych, by więcej marzyć, więcej się uczyć, więcej robić i stać się kimś więcej – jesteś liderem” – mawiał John Quincy Adams. Jeśli jesteś liderem i chcesz się przyczynić do rozwoju akademickiego sportu osób z niepełnosprawnością zespół Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS poszukuje właśnie ciebie!

Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS to projekt zrzeszający działaczy i sportowców dążących do upowszechniania akademickiego sportu osób z niepełnosprawnościami w Akademickim Związku Sportowym. Są to ludzie pełni kreatywności, wrażliwości i otwartości na potrzeby drugiego człowieka. Projekt w tym roku obchodzi jubileusz pięciolecia i cały czas się rozwija.

Obecnie zespół IMP AZS poszukuje osób chętnych do działania, inspirowania i promowania akademickiego sportu osób z niepełnosprawnością. Jeśli jesteś kreatywny, wrażliwy, masz otwarte serce i nie boisz się wyzwań dołącz do zespołu. Działając w nim z pewnością będziesz miał okazję:

  • Rozwinąć skrzydła
  • Realizować ciekawe projekty
  • Wzmocnić swoje umiejętności miękkie
  • Nauczyć się pracy w grupie i pod presją czasu
  • Zachęcać ludzi do realizowania wspólnych celów

Jesteś liderem lub chcesz się nim stać? Koniecznie daj znać! Zespół Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS z pewnością poprowadzi cię w tym procesie. Czekamy na ciebie: imp@azs.pl

Tekst: Dominika Hoft

Foto: Strona IMP AZS

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj