15 % zniżki dla AZS od PM Sport

0
129

Firma PM Sport – partner zimowych wydarzeń AZS – przygotował specjalną akcję dla AZSiaków. Z kodem AZS2020 otrzymacie 15% rabatu na cały sprzęt sportowy i w Adventure Sports Store.  Co ważne – rabat ten łączy się z innymi promocjami. To dobra okazja do zaopatrzenia się na kolejny sezon!

Istniejący od 1995 r. PM Sport jest obecnie synonimem sportów zimowych, a przede wszystkim marki Rossignol, której jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce.

Jego założyciele, Paweł Lewandowski i Michał Wojtiuk przez lata konsekwentnie i z pasją budowali wizerunek tego znakomitego francuskiego producenta. W 1996 r. do firmy dołączył Bartosz Hamera, od 2009 r. współwłaściciel firmy.

Doświadczenie zdobyte we współpracy z Rossignol’em pozwoliło firmie PM Sport podjąć wyzwania takie jak: współpraca z Quiksilver Corporation, Cebe, Naish Hawaii czy stworzenie sieci sklepów detalicznych Quiksilver – Rossignol Shops.

Od lat marki Rossignol, Dynastar, Lange pojawiają się we współpracy z AZS przy zimowych eventach AZS Wintercup oraz Akademickich Mistrzostwach Polski w narciarstwie alpejskim. Bardzo nam miło, że możemy wspierać takie dobre imprezy.

– Rossignol w sezonie 2019/2020 zdobył pierwsze miejsce w klasyfikacji producentów w Pucharze Świata – po raz pierwszy od kilkunastu lat! Jesteśmy dumni, że mamy tak świetny sprzęt narciarski, na którym zdobywane są kryształowe kule – mówią przedstawiciele marki.

Obecnie PM Sport posiada 11 stacjonarnych sklepów w takich miastach jak Gdynia, Gdańsk, Warszawa, Kraków i Zakopane, a także dwa sklepy internetowe: www.adventuresports.pl oraz www.pmproshop.pl.

Mając na uwadze wspomnianą wcześniej wieloletnią współpracę z AZS, PM Sport przygotował specjalną akcję dla AZSiaków kochających sporty zimowe. Przypominamy, że z kodem AZS2020 otrzymacie 15% rabatu na cały sprzęt w Adventure Sports Store. Promocja łączy się z innymi promocjami dostępnymi w ww. sklepach.

Zachęcamy do skorzystania z oferty.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here