Zespół siatkówki AZS UG ze wsparciem nowego sponsora

0
395

Firma JohnnyBros została tytularnym sponsorem zespołu AZS Uniwersytet Gdański, który uczestniczy w rozgrywkach II ligi siatkówki kobiet. Umowę sponsorską podpisali Rektor Uniwersytetu Gdańskiego, prof. dr hab. Piotr Stepnowski i CEO JohnnyBros, Julian Pawlukiewicz.

W uroczystym spotkaniu, podczas którego sformalizowano współpracę obecni byli również przedstawiciele UG oraz Johnnybros – prorektor ds. studentów i jakości kształcenia dr hab. Arnold Kłonczyński, prof. UG, prezes AZS UG Piotr Walczak, prezes UKS Akademia Siatkówki Adam Miotk, przyjmująca AZS Uniwersytet Gdański Natalia Skrzypkowska i COO JohnnyBros Jan Pawlukiewicz.

– Podpisanie tej umowy to kolejny krok w rozwoju siatkówki na Uniwersytecie Gdański.  Jest to kontynuacja działań, których początkiem było podpisanie listu intencyjnego pomiędzy Uniwersytetem Gdańskim, AZS i UKS Akademią Siatkówki Gdańsk w 2021 roku. Cieszę się, że wspólne działania z UKS przynoszą efekty sportowe i organizacyjne. Od 2021 siatkarki AZS UG zdobyły już medale AMP,  Akademicki Młodzieżowy Puchar Polski i z sukcesami występują w II lidze. Wierzę, że z silnym partnerem takim jak firma JohnnyBros z nadzieją możemy patrzeć na dalszy rozwój sportu na Uniwersytecie Gdańskim – przyznaje prezes AZS UG, Piotr Walczak.

– Jesteśmy przekonani, że podpisanie umowy przyczyni się nie tylko wsparcia trójmiejskiego sportu, ale także do zacieśnienia współpracy pomiędzy JohnnyBros a środowiskiem akademickim Uniwersytetu Gdańskiego. Drużynie życzymy wielu sukcesów i samych pierwszych miejsc w tabelach, a Was tradycyjnie zachęcamy do trzymania kciuków za gdański sport – napisali przedstawiciele nowego partnera AZS UG, którego lepiej możecie poznać TUTAJ.