Zapraszamy na AMP-y w Lublinie

0
451

Serdecznie zapraszamy na Akademickie Mistrzostwa Polski w Lublinie, które będą odbywać się w pierwszej połowie 2019 roku. 

Już za kilkanaście dni do Lublina przyjadą najlepsi futsaliści z południowo-wschodniej części Polski. Po dwóch latach ponownie zorganizujemy turniej AMP w futsalu mężczyzn – Półfinał C. Gospodarzem będzie Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, a zmagania odbędą się na halach: Uniwersytetu Przyrodniczego, Politechniki Lubelskiej i Uniwersytetu Medycznego w dniach 24-27 stycznia 2019 r.

Najważniejsza impreza sportowa cyklu AMP będzie miała miejsce jeszcze przed Święta Wielkanocnymi – na jednym z najszybszych basenów w Polsce (Aqua Lublin) odbędą się Akademickie Mistrzostwa Polski w pływaniu. Zawody w dniach 4-6 kwietnia 2019 r. zorganizuje Klub Środowiskowy AZS Lublin. Tydzień później startujemy z kolejnymi zawodami, tym razem  turniej AMP w piłce siatkowej mężczyzn – Półfinał C. Do Lublina zaprasza najlepsze siatkarskie zespoły Klub Uczelniany AZS Politechniki Lubelskiej, zawody odbędą się w dniach 11-14 kwietnia 2019 r.

Po Świętach Wielkanocnych i długim weekendzie majowym planujemy zorganizować turniej Akademickich Mistrzostw Polski w koszykówce mężczyzn – Półfinał C. Zawody przygotuje Klub Uczelniany AZS Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, a planowane są na 9-12 maja 2019 r. Ostatnie Akademickie Mistrzostwa Polski w Lublinie odbędą się jeszcze pod koniec maja. Gospodarzem turnieju AMP w siatkówce plażowej – Półfinał C będzie Klub Uczelniany AZS Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Termin zawodów został przewidziany na 28-30 maja 2019 r.

Więcej informacji będziemy systematycznie zamieszczać na podstronie poświęconej Akademickim Mistrzostwom Polski w Lublinie. 

Wspomnieniami wracamy również do Akademickich Mistrzostw Polski w 2018 roku – w Lublinie ponad tysiąc osób rywalizowało na nowym Stadionie Lekkoatletycznym. Relacja z Mistrzostw Tomasz Biaduń. 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here