Przed nami m.in. kolejne starty lekkoatletów i pływaków. Do rywalizacji ruszają łucznicy, a fazę grupową kończą siatkarze.

Po dobrym otwarciu i złotym medalu Konrada Bukowieckiego w pchnięciu kulą, mamy apetyty na kolejne sukcesy w lekkoatletyce. Na Stadio San Paolo we wtorek w finale rzutu dyskiem kobiet zaprezentuje się Lidia Augustyniak. Sporo będzie się działo również na bieżni. W półfinale na 400 metrów wystartują Anna Dobek, Mariola Karaś, Wiktor Suwara i Dariusz Kowaluk, w półfinale 100 m czekamy na udany start Kamili Ciby, a w eliminacjach na 400 m przez płotki pobiegnie m.in. Patryk Dobek.

Emocje czekają nas także na pływalni. O awans do decydującej walki o medale na 50 m dowolnym postara się Paweł Sendyk, który w Neapolu prezentował już wysoką dyspozycję. Występy kończą jutro strzelcy i szermierze, za to zmagania rozpoczną biało-czerwoni łucznicy, taekwondziści i tenisowy mikst Daria Kuczer-Piotr Matuszewski. Kolejne mecze rozegrają też tenisiści stołowi.

Do gry wracają też siatkarze. W Ariano Irpino o godzinie 17.30 ekipa Pawła Woickiego na zakończenie fazy grupowej zmierzy się z Kanadą. Polacy, którzy do tej pory jeszcze nie przegrali seta chcą wygrać i w dobrych humorach przystąpić do czwartkowego ćwierćfinału.

Piotr Chłystek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj