Wielkie czyszczenie kanap!

0
169

W tym roku jednostki AZS ponownie mogą aplikować w konkursie na organizację otwartych, ogólnodostępnych zajęć skierowanych do wszystkich grup wiekowych, społecznych i środowiskowych.

Ubiegłoroczna, pilotażowa edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Dofinansowaniem zostało objętych blisko 100 sekcji w ponad 40 klubach Akademickiego Związku Sportowego.

— Potencjał działalności jednostek AZS jest niewyczerpany. Po raz kolejny, możemy zaproponować nowe formy aktywności — mówi Dariusz Piekut, Sekretarz Generalny AZS.

O dofinansowanie kosztów obsługi instruktorskiej oraz wynajmu obiektów sportowych, można aplikować od 25 lipca do 29 lipca do godziny 15:00. O wsparcie mogą ubiegać się Kluby i Organizacje Środowiskowe AZS za pośrednictwem elektronicznego formularza.

Informacja o przyznaniu dofinansowania na poszczególne sekcje nastąpi drogą mailową w poniedziałek 1.08.2022 r. do godziny 15:00. Projekt „Od kanapowca do sportowca” jest realizowany przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.