Port Lotniczy Gdańsk sponsorem gdańskiej OŚ AZS

0
276

Nadchodzący rok będzie wyjątkowy dla AZS Organizacji Środowiskowej w Gdańsku, zbliżają się bowiem obchody 100-lecia tej organizacji. Szczegółowy program jubileuszu nie jest jeszcze znany, ale na dobry początek AZS Gdańsk zyskał silnego partnera – Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy.

W przeszłości Port sponsorował już jedną z drużyn ze środowiska AZS UG Futsal Ladies, występującego w Ekstralidze Kobiet. Jednym z mocniejszych punktów współpracy był mecz rozegrany z reprezentacją sponsora na terenie… lotniska. Teraz współpraca będzie miała szerszy zakres obejmujący całą OŚ AZS w Gdańsku.

Mecz rozgrywany na lotnisku

– Zdecydowaliśmy się zawrzeć kontrakt sponsorski z AZS, mając na względzie dalsze budowanie wizerunku naszej firmy jako mecenasa sportu na Pomorzu, a także biorąc pod uwagę korzystną dla Gdańska działalność związku i jubileusz 100-lecia jego istnienia – powiedział Tomasz Kloskowski, prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.

– Bardzo się cieszymy ze współpracy z Portem Lotniczym Gdańsk. Wspólne działania z pewnością przyniosą obustronne korzyści. Cieszy nas, że tak silny partner dołącza do nas w szczególnym dla nas roku obchodów 100-lecia działalności. Na ten czas przygotowujemy bogaty program imprez sportowych – dodał Piotr Walczak, wiceprezes AZS Gdańsk.

Tekst: Piotr Walczak
zdjęcia: Archiwum AZS UG