Podczas tegorocznych AMP w Lekkiej Atletyce rywalizację mężczyzn w skoku wzwyż wygrał Norbert Kobielski – reprezentant UKW Bydgoszcz. Jego rezultat osiągnięty w Łodzi to 2.20 – najlepszy wynik zawodnika w tym sezonie.
Po porannym awansie Polek, również panowie wygrali w ćwierćfinale Akademickich Mistrzostw Świata w piłce ręcznej, które odbywają się w kampusie uniwersyteckim w Pessac pod...