Już 22-23 sierpnia na plaży kąpieliska miejskiego w Ochli (Zielona Góra) wystartuje II Puchar AZS w Piłce Ręcznej Plażowej. Dwudniowe zmagania kobiet i mężczyzn zainaugurują nowy kalendarz imprez centralnych Akademickiego Związku Sportowego.

Gorąco zachęcamy do udziału w turnieju, który może być świetną podstawą przygotowań do Akademickich Mistrzostw Polski w piłce ręcznej, zaplanowanych na wrzesień. To również dobra alternatywa dla zespołów piłki ręcznej plażowej, które zakończą już sezon, a także zespołów ligowych, które miesiąc później rozpoczną rozgrywki. Dobra pogoda, dostęp do kąpieliska i muzyka non-stop mają być gwarantem udanej imprezy sportowej.

Możliwość uczestnictwa w Pucharze ma każdy, kto jest członkiem AZS. Jeśli jeszcze nie jesteś – zobacz jakie to proste. Podejdź do miejscowego Klubu AZS, wyrób legitymację i dołącz do grona tysięcy członków stowarzyszenia w całej Polsce.

Masz już członkostwo i Twoi koledzy również?
To już możecie stworzyć mistrzowską ekipę na Puchar AZS w Piłce Ręcznej Plażowej! Wystarczy Wam pięć osób, które ukończyły 18 lat. Zapoznajcie się z komunikatem i regulaminem, wypełnijcie zgłoszenie i zgłoście się do swojego Klubu. Nie zwlekajcie! Termin zgłoszeń upływa w piątek, 31.07.2020 r., a liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej szczegółów, w tym komunikat, regulamin i karta zgłoszenia są dostępne na stronie organizatora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here