Ze względu na trudną sytuację w kraju i na świecie, w tym sezonie zmuszeni byliśmy do rezygnacji z dotychczasowej formy organizacji Akademii Liderów AZS. Mimo, że nie spotkaliśmy się w Wilkasach, jak początkowo planowaliśmy, bardzo zależy nam na kontakcie z Wami i to właśnie dla Was powstała alternatywa – Wirtualna Akademia Liderów AZS, którą realizujemy już od kilku tygodni.

W ramach Wirtualnej Akademii powstały już 24 filmy, prowadzone przez współpracujących z nami prelegentów – każdy znajdzie tu coś dla siebie! W cyklu historycznym dr Roberta Gawkowskiego mieliśmy okazję wrócić do źródeł i przyjrzeć się bliżej historii AZS. Paweł Markiewicz w swoim materiale zaprosił nas do Wirtualnego Muzeum AZS, a wspólnie z Martą Dalecką i Dominiką Hoft wyruszyliśmy w podróż do niesamowitego świata integracji i sportów osób z niepełnosprawnościami.

Nie zabrakło także zagadnień technicznych: Na czym polegają realizacje filmowe z wydarzeń sportowych? Jak wypowiadać się przed kamerą? Jak współpracować z grafikiem? Na te, i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedzi w materiałach przygotowanych przez Martę Dutkiewicz, naszą realizatorkę video oraz Anetę Popławską, kreatorkę szaty graficznej AZS.

Wirtualna Akademia AZS to także rozwój osobisty, inspirujące historie członków Związku oraz duża dawka motywacji. Zaglądajcie do kategorii poświęconej Akademii tutaj oraz śledźcie nasz kanał YouTube i grupę na Facebooku, gdzie znajdziecie wszystkie dotychczas opublikowane odcinki… a to jeszcze nie koniec. Zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here