Redakcja Pasji AZS dołączyła do akcji, której głównym celem jest zbiórka środków na pokrycie kosztów leczenia Karoliny Kaczmarek. Karolina działała w naszej organizacji – pełniła m.in. funkcję wiceprezesa w Klubie Uczelnianym AZS Collegium Da Vinci w Poznaniu – brała udział w ogólnopolskich akcjach szkoleniowych.

Jej osobisty apel o wsparcie zamieszczamy poniżej. Szersze informacje i system do zbiórki na stronie: zrzutka.pl/karolina91

Hej, mam na imię Karolina.

Mam wstępnie zdiagnozowany nowotwór (chłoniak jelit), czekam na ostateczne wyniki. Niestety wcześniej błędnie stwierdzono u mnie istnienie zespołu jelita drażliwego. Na domiar złego również choruję na tachykardię, astmę i liczne infekcje układu moczowo-płciowego. To nie koniec złych wiadomości, bo wykryto u mnie również polip w pęcherzyku żółciowym.

Ale od początku…

Cała historia zaczęła się 10 lat temu, gdy po raz pierwszy trafiłam do szpitala z powodu silnego bólu brzucha. Właśnie wtedy lekarz zdiagnozował u mnie zespół jelita drażliwego. Każdego roku było coraz gorzej. Ból nasilał się coraz bardziej. W listopadzie 2019 roku w końcu trafiłam na zespół lekarzy, którzy uwierzyli, że ból to nie mój wymysł. Rozpoczęto szukanie przyczyny bólu. Postawiono wstępną, straszną diagnozę – nowotwór.

Aby skutecznie postawić ostateczną diagnozę niestety potrzebna jest operacja, biopsja chirurgiczną oraz badanie histopatologiczne.

Jednak to mnie nie złamało, postanowiłam walczyć o moją lepszą przyszłość.

Niestety nie jest to łatwe i tanie, moje stałe leki umożliwiające mi normalne funkcjonowanie kosztują 1000 zł miesięcznie.

Posiadam dokumentacje medyczną i zaświadczenia lekarskie.

fot. Bartosz Woźny

Szczegółowe informacje o zbiórce na stronie: zrzutka.pl/karolina91

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj