Juniorzy Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa w minioną niedzielę rozpoczęli przygotowania do turnieju finałowego mistrzostw Polski. Walka o medale krajowego czempionatu odbędzie się w dniach 1-5 lipca w Dębicy.

Przypomnijmy, że turniej finałowy pierwotnie miał odbyć się w dniach 25-29 marca. Ze względu na wszystkim dobrze znany powód zawody zostały przeniesione na inny termin.

– Przyjemnie jest móc wrócić do treningów i ponownie spotkać się w tej grupie. Na pewno sytuacja jest nadzwyczajna i mało komfortowa. Wciąż jest wiele niewiadomych odnośnie turnieju finałowego mistrzostw Polski, co nie pomaga w przygotowaniach. Przed klubem i drużyną jest sporo wyzwań. Musimy przede wszystkim zadbać o zdrowie zawodników, odpowiednio przygotować się do turnieju, a wielu chłopakom dojdzie dodatkowy stres, związany z maturą. Mimo trudnych i nietypowych przygotowań zrobimy wszystko, by do Dębicy pojechać w jak najlepszej dyspozycji. Co ważne, chłopaki przyjechali do Częstochowy zdrowi i z pozytywnym nastawieniem. Mam nadzieję, że tak zostanie do samego końca – mówi trener AZS-u Wojciech Pudo.

fot. Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

Juniorzy AZS-u awans do najlepszej ósemki w kraju wywalczyli po zaciętej walce w turnieju ćwierćfinałowym w Gdańsku (2. miejsce) oraz półfinałowym w Wałbrzychu (1. miejsce).

Szymon Sobol, Eco-Team AZS Stoelzle Częstochowa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj