Jubileuszowy występ w orkiestrze

0
795

Już dziesiąty raz AZS zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Zachęcamy do wzięcia udziału w naszych wyjątkowych aukcjach.

W 28. finale zbieramy pieniądze dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Najogólniej mówiąc – potrzebne są środki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Chirurdzy wszystkich specjalności dzień i noc w całej Polsce ratują życie tych dzieci. Aby operacje były skuteczne i bezpieczne i aby jak najmniej było powikłań, a wyniki wczesne i odległe nie różniły się od najlepszych na świecie, potrzebne są najnowocześniejsze i bardzo kosztowne urządzenia medyczne. Stanowią one niezbędne wyposażenie sal operacyjnych, oddziałów intensywnej terapii pooperacyjnej, czy zakładów diagnostyki obrazowej.

Dołożymy swoją cegiełkę do tej akcji. Wystawiamy na licytacje nasze gadżety i pamiątki, bardzo dobrej jakości stroje i niesamowite oferty naszych ośrodków. Hitem znów może się okazać możliwość wzięcia udziału w zawodach AZS Winter Cup.

Zachęcamy do wzięcia udziału w 13 aukcjach. Do zdobycia jest m.in. sprzęt z kolekcji, w której występowali nasi studenci-sportowcy podczas uniwersjad w 2019 roku. Szczególna pamiątka dotyczy Letniej Uniwersjady w Neapolu, podczas której nasi dzielni siatkarze wywalczyli srebro. Wygrać będzie można biało-czerwoną flagę z autografami naszego siatkarskiego zespołu.

Jeśli zaś mowa o autografach, to polecamy również aukcje związane z akcją Od Młodzika do Olimpijczyka. Do wylicytowania będą koszulki z podpisami wybitnych pływaków – Radosława Kawęckiego i Pawła Korzeniowskiego. Fanów narciarstwa powinna zainteresować licytacja dotycząca AZS Winter Cup. Obok gadżetów z tych zawodów można będzie bowiem zdobyć prawo startu w tej niezwykłej imprezie!

Specjalne vouchery zostały przygotowane także przez Centralne Ośrodki Sportu Akademickiego w Wilkasach i Górkach Zachodnich. Polecamy pakiety relaksacyjne na Mazurach i wyjątkowy weekend nad morzem.

Na naszym portalu ogłaszamy dodatkowo, że zwycięzca najbardziej zaciętej rywalizacji otrzyma od nas także trójdzielny kalendarz na 2020 rok z klimacie pasji AZS!

Aukcje AZS rozpoczną się w sobotnie popołudnie i potrwają do środy 15 stycznia. Można je będzie znaleźć na stronie https://aukcje.wosp.org.pl/.

To będzie już dziesiąty występ AZS w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Do tej pory udało nam się zebrać ponad 20 tys. zł. i wierzymy, że kwota ta znacznie się powiększy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here