Ferie zimowe trwają w najlepsze! Na tatrzańskich stokach roi się od zapalonych narciarzy i snowboardzistów. Równo za miesiąc, kiedy nartostrady opustoszeją, o medale rywalizować będą uczestnicy Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS.

– Głównym celem IMP AZS jest integracja, a sportowa rywalizacja jest nieco na drugim planie. Często sobie podpowiadamy i pomagamy, bo chcemy się dobrze bawić i przeżywać sport, a nie walczyć tylko o pierwsze miejsce – mówił ubiegłoroczny triumfator z AZS AGH Kraków, Krzysztof Olewiński.

Areną trzeciej edycji snowboardowo-narciarskich zmagań będzie znów kompleks GrapaSki Czarna Góra. W zawodach może wziąć udział każda pełnoletnia osoba posiadająca orzeczenie o stopniu niepełnosprawności oraz posiadająca umiejętności opisane w komunikacie. Każdy zawodnik może wystartować w jednej dyscyplinie.

Zgłoszenia przyjmowane są do niedzieli, 05.02 do godziny 23.59. Kliknij tutaj, aby zapisać się do udziału! Liczba miejsc ograniczona. Organizator zapewnia zakwaterowanie, wyżywienie oraz transport (hotel-stok-hotel) dla zakwalifikowanych uczestników.

Więcej informacji dostępne na stronie internetowej projektu.

Organizatorem Integracyjnych Mistrzostw Polski AZS jest Akademicki Związek Sportowy.  Integracyjne Mistrzostwa Polski AZS finansowane są ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki. Sponsorem strategicznym Akademickiego Związku Sportowego jest Grupa PZU.