Igrzyska bez barier w sercu Wielkopolski!

0
1172

Igrzyska bez barier tym razem w Poznaniu! Ostatnia, tegoroczna edycja ogólnopolskich zawodów dla dzieci z niepełnosprawnościami odbędzie się w dniach 6-8 grudnia i obejmować będzie trzy nowe dyscypliny. Ruszają zapisy!

Igrzyska bez barier to inicjatywa mająca na celu zachęcenie uczniów do różnych form aktywności sportowej oraz integracji młodych osób z dysfunkcjami. Najbliższa impreza dedykowana jest uczestnikom z roczników 2008-2011. Swoją reprezentację może zgłosić każda szkoła, ośrodek, klub, wypełniając i wysyłając skan zgłoszenia umieszczony poniżej.

Dla dzieci z niepełnosprawnościami przygotowano zawody w trzech dyscyplinach. Pierwsza okazja do spróbowania swoich sił pojawi się podczas szermierki. Nie zabraknie również emocji na basenie Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, gdzie odbywać się będą zawody pływackie pod opieką doświadczonych instruktorów. Trzydniową imprezę uświetni również gra w kręgle.

Jednostkom, które zakwalifikują się do udziału, zostanie zagwarantowane zakwaterowanie oraz wyżywienie*. Liczba miejsc jest ograniczona. O zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są do 21 listopada do godziny 11:00.

Organizatorem akcji jest Akademicki Związek Sportowy. Zadanie współfinansowane jest ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Więcej informacji oraz formularz zgłoszenia w poniższych załącznikach. Zachęcamy do śledzenia strony FB projektu.

Więcej informacji:
1. Komunikat
2. Regulamin
3. Zgłoszenie

* Nie dotyczy reprezentacji z powiatów: gnieźnieński, wrzesiński, średzki, śremski, kościański, obornicki, poznański, grodziski, szamotulski, nowotomyski, wągrowiecki. Dla reprezentacji z w/w powiatów organizator zabezpiecza obiady w dniu 07.12. i 08.12.

fot.: Ewa Milun-Walczak / MILUNA, Michał Walusza / WALUSZA FOTOGRAFIA
grafika: Aneta Popławska / PLAKATOWISKO