Klub Sportowy AZS AWFiS Gdańsk ma propozycję dla klubów i organizacji sportowych. Jeszcze w styczniu odbędzie się darmowy webinar, a w lutym szkolenie stacjonarne z cyklu „Europejskie inicjatywy dla sportu”. 

To oferta bezpłatnego webinaru, który odbędzie się 18 stycznia, oraz odpłatnego kursu szkoleniowego w dniach 10-12 lutego w zakresie skutecznego aplikowania i pozyskiwania funduszy europejskich, udziału w europejskich inicjatywach dla sportu, ze szczególnym uwzględnieniem programu Erasmus+Sport połączone z programem stażowym w KS AZS AWFiS Gdańsk oraz konsultacjami dla zainteresowanych realizacją projektów europejskich.

Ekspertami szkolenia będą Tadeusz Wojciechowski – koordynator ds. Sportu w Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji, dr Grzegorz Botwina – Prezes Institute for Sport Governance, Prezes PZKol, autor i uczestnik ok. 30 projektów międzynarodowych, Marianna Pikul – koordynatorka projektów europejskich w AZS oraz Maciej Szafran – dyrektor Klubu Sportowego AZS AWFiS Gdańsk, współpracownik PZŻ.

Do kogo adresujemy naszą ofertę?
• Organizacje sportowe oraz ich przedstawiciele.
• Przedsiębiorcy działający w sektorze sportu i rekreacji.
• Uczelnie/placówki edukacyjne oraz ich pracownicy.
• Sektor samorządowy oraz jego pracownicy.
• Osoby fizyczne powyżej 18 roku życia, które są związane z organizacjami sektora sportu i rekreacji lub zainteresowane taką współpracą.

INFORMACJE
Wszystkie szczegółowe informacje, daty, koszty, dane kontaktowe znajdują się w załączniku.

ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia na darmowy webinar trwają do 13 stycznia, natomiast zapisy na szkolenie zamykają się dnia 3 lutego br. i są dostępne pod linkiem.