W kolejnym odcinku CAFE AZS nie zabraknie ciekawych historii. A to za sprawą 100. rocznicy istnienia AZS w Lublinie. Przez ten czas organizację reprezentowało wiele znaczących postaci dla polskiego sportu. Jakich? O tym opowie historyk Paweł Markiewicz z Centrum Historii Sportu w Lublinie.
Bartek Wasilewski zapraszam!
Słuchaj Cafe AZS także na platformach:
– YouTube
– Spotify
– Apple Podcasts





![Wielkie emocje podczas finałów Ligi Akademickiej AZS! Mamy kolejnych mistrzów [FOTO, WIDEO]](https://pasja.azs.pl/wp-content/uploads/2025/12/siatkowka_M_dekoracja_fot.Kamil_Rojek-02-218x150.jpg)
![AZS UR Radom i AZS AGH Kraków mistrzami Ligi Akademickiej AZS w piłce ręcznej! Trwa wielki finał w Krakowie [FOTO, WIDEO]](https://pasja.azs.pl/wp-content/uploads/2025/12/25_pilka_reczna_Krakow_final_fot.Michal_Walusza_0593_-218x150.jpg)

















