Rekordowa BasketSzkoła!

0
983

Aż 48 reprezentacji szkolnych wzięło udział w jesiennej edycji Otwartych Mistrzostw Szkół w koszykówce 3×3. W dniach 16-18 października na obiektach AZS COSA Oddział w Gdańsku rozegrano 117 spotkań w ramach projektu BasketSzkoła 3.1.

Turniej skierowany był do dzieci i młodzieży z 7 i 8 klas szkół podstawowych oraz do reprezentacji szkół ponadpodstawowych. Najliczniejszą kategorię stanowiły zespoły starszych chłopców, która liczyła 18 ekip. W pozostałych grupach znalazło się 10 reprezentacji.

Wyniki – Chłopcy – Szkoły Podstawowe:

SP 5 Lublin – NSP PU Częstochowa 12:3
SP Pogórze – SP DV Poznań 6:7
SSP TO Łódź – SP 89 Gdańsk 9:2
SP 4 Pruszcz Gdański – ZSO Komorów 11:8
NSP PU Częstochowa – SP Pogórze 0:16
SP 18 Olsztyn – SP 5 Lublin 5:20
SP 89 Gdańsk – SP 4 Pruszcz Gdański 6:13
PSP Bełczna – SSP TO Łódź 0:21
SP Pogórze – SP 18 Olsztyn 8:4
SP DV Poznań – NSP PU Częstochowa 16:0
SP 4 Pruszcz Gdański – PSP Bełczna 22:0
ZSO Komorów – SP 89 Gdańsk 15:6
SP 18 Olsztyn – SP DV Poznań 4:10
SP 5 Lublin – SP Pogórze 13:3
PSP Bełczna – ZSO Komorów 1:13
SSP TO Łódź – SP 4 Pruszcz Gdański 4:12
SP DV Poznań SP 5 Lublin 8:12
NSP PU Częstochowa SP 18 Olsztyn 0:8
ZSO Komorów – SSP TO Łódź 12:4
SP 89 Gdańsk PSP Bełczna 12:0
NSP PU Częstochowa – PSP Bełczna 10:0
SP 5 Lublin – ZSO Komorów 10:12
SP 4 Pruszcz Gdański – SP DV Poznań 21:1
SP Pogórze – SSP TO Łódź 5:8
SP 18 Olsztyn – SP 89 Gdańsk 6:8
SP 5 Lublin – SP DV Poznań 16:6
ZSO Komorów – SP 4 Pruszcz Gdański 9:17

Medaliści – Chłopcy – Szkoły Podstawowe:

1. SP 4 Pruszcz Gdański
2. ZSO Komorów
3. SP 5 Lublin

Wyniki – Dziewczęta – Szkoły Podstawowe:

SP 2 Ziębice – SP 20 Gorzów Wlkp II 1:3
ZPO Wąchock – SP Żerniki Wrocławskie 10:5
SP 20 Gorzów Wlkp I – SP 2 Szubin 9:11
PSP 5 Brzeg – SP 5 Lublin 2:10
SP 20 Gorzów Wlkp II – ZPO Wąchock 7:9
SP 18 Olsztyn – SP 2 Ziębice 0:14
SP 9 Skierniewice – SP 20 Gorzów Wlkp I 3:19
SP 2 Szubin – PSP 5 Brzeg 16:6
ZPO Wąchock – SP 18 Olsztyn 17:0
PSP 5 Brzeg – SP 9 Skierniewice 7:4
SP Żerniki Wrocławskie – SP 20 Gorzów Wlkp II 8:10
SP 5 Lublin – SP 2 Szubin 6:5
SP 18 Olsztyn – SP Żerniki Wrocławskie 1:17
SP 2 Ziębice – ZPO Wąchock 10:6
SP 9 Skierniewice – SP 5 Lublin 1:7
SP 20 Gorzów Wlkp I – PSP 5 Brzeg 16:3
SP Żerniki Wrocławskie – SP 2 Ziębice 9:2
SP 20 Gorzów Wlkp II – SP 18 Olsztyn 17:0
SP 5 Lublin – SP 20 Gorzów Wlkp I 3:7
SP 2 Szubin – SP 9 Skierniewice 8:4
ZPO Wąchock – SP 2 Szubin 5:17
SP 20 Gorzów Wlkp I – SP 20 Gorzów Wlkp II 13:11
SP 18 Olsztyn – SP 9 Skierniewice 1:18
ZPO Wąchock – SP 20 Gorzów Wlkp II 3:13
SP Żerniki Wrocławskie – SP 5 Lublin 6:11
SP 2 Ziębice – PSP 5 Brzeg 7:4
SP 2 Szubin – SP 20 Gorzów Wlkp I 11:21

Medalistki – Dziewczęta – Szkoły Podstawowe:

1. SP 20 Gorzów Wlkp I
2. SP 2 Szubin
3. SP 20 Gorzów Wlkp II

Wyniki – Chłopcy – Szkoły Ponadpodstawowe:

III LO Gdańsk – PLO I Opole 16:8
I LO Kościerzyna – PZS 3 Sobótka 14:3
ZSO Komorów – ZSBiO Tczew 13:4
CKZiU Nowa Sól – LO Siemiatycze 6:5
PLO I Opole – I LO Kościerzyna 11:16
I LO Gliwice – III LO Gdańsk 5:18
ZSBiO Tczew – CKZiU Nowa Sól 8:7
ZS 36 Warszawa – ZSO Komorów 3:21
PZS 3 Wejherowo – ZS Szubin 5:4
ZS 3 Skierniewice – V LO Lublin 7:6
ZSP Białogard – LO Skierniewice 15:19
ZSS Kłodzko – XCIX LO Warszawa 15:5
I LO Kościerzyna – I LO Gliwice 9:6
PZS 3 Sobótka – PLO I Opole 8:18
CKZiU Nowa Sól – ZS 36 Warszawa 4:6
LO Siemiatycze – ZSBiO Tczew 8:7
ZS Szubin – V LO Lublin 8:10
PZS 3 Wejherowo – ZS 3 Skierniewice 1:7
LO Skierniewice – XCIX LO Warszawa 6:11
ZSP Białogard – ZSS Kłodzko 7:22
I LO Gliwice – PZS 3 Sobótka 13:6
III LO Gdańsk – I LO Kościerzyna 13:12
ZS 36 Warszawa – LO Siemiatycze 11:9
ZSO Komorów – CKZiU Nowa Sól 17:12
PZS 3 Sobótka – III LO Gdańsk 0:10
PLO I Opole – I LO Gliwice 10:9
LO Siemiatycze – ZSO Komorów 5:13
ZSBiO Tczew – ZS 36 Warszawa 2:7
ZS 3 Skierniewice – ZS Szubin 10:8
V LO Lublin – PZS 3 Wejherowo 10:11
ZSS Kłodzko – LO Skierniewice 19:7
XCIX LO Warszawa – ZSP Białogard 22:11
III LO Gdańsk – ZSS Kłodzko 10:16
ZSO Komorów – ZS 3 Skierniewice 21:9
ZSS Kłodzko – ZSO Komorów 21:14
III LO Gdańsk – ZS 3 Skierniewice 11:18

Medaliści – Chłopcy – Szkoły Ponadpodstawowe:

1. ZSS Kłodzko
2. ZSO Komorów
3. ZS 3 Skierniewice

 

Wyniki – Dziewczęta – Szkoły Ponadpodstawowe:

I LO Gliwice – LO Białogard 1:22
ZSCHiO Olsztyn – I LO Koszalin 2:14
PZS 3 Sobótka – III LO Gdańsk 1:16
CKZiU Nowa Sól – PZS 3 Wejherowo 4:14
LO Białogard – ZSCHiO Olsztyn 12:2
V LO Lublin – I LO Gliwice 21:0
III LO Gdańsk – CKZiU Nowa Sól 18:11
ZSP Ziębice – PZS 3 Sobótka 6:1
ZSCHiO Olsztyn – V LO Lublin 0:19
I LO Koszalin – LO Białogard 5:11
CKZiU Nowa Sól – ZSP Ziębice 14:3
PZS 3 Wejherowo – III LO Gdańsk 13:11
V LO Lublin – I LO Koszalin 15:5
I LO Gliwice – ZSCHiO Olsztyn 3:8
ZSP Ziębice – PZS 3 Wejherowo 13:9
PZS 3 Sobótka – CKZiU Nowa Sól 6:17
I LO Koszalin – I LO Gliwice 12:1
LO Białogard – V LO Lublin 14:15
PZS 3 Wejherowo – PZS 3 Sobótka 17:0
III LO Gdańsk – ZSP Ziębice 8:1
I LO Gliwice – PZS 3 Sobótka 10:0
PZS 3 Wejherowo – LO Białogard 8:21
V LO Lublin – III LO Gdańsk 20:4
ZSCHiO Olsztyn – ZSP Ziębice 11:8
I LO Koszalin – CKZiU Nowa Sól 11:7
III LO Gdańsk – PZS 3 Wejherowo 12:14
V LO Lublin – LO Białogard 21:13

Medalistki – Dziewczęta – Szkoły Ponadpodstawowe:

1. V LO Lublin
2. LO Białogard
3. PZS 3 Wejherowo

Wszystkie wyniki i tabele dostępne tutaj. Więcej zdjęć znajdziesz na fanpage AZS Akademicki Związek Sportowy.

Organizatorem wydarzenia był Akademicki Związek Sportowy. Projekt współfinansowany był ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Partnerem wydarzenia był Polski Związek Koszykówki oraz AZS COSA Oddział w Gdańsku.