W niedzielę i poniedziałek, podczas 4. Śląskiego Festiwalu Nauki Katowice, Esports Association po raz kolejny zorganizuje strefę Esport Point. Wśród atrakcji zaplanowano m.in. spotkania z esportowcami: reprezentantem Narodowej Drużyny Esportu i byłym zawodnikiem Virtus.pro, strefę retro oraz strefę kreatywności MSI.

Odwiedzający Esport Point doświadczą także szeregu aktywności związanych z Akademickim Związkiem Sportowym: odbędą się Esportowe Mistrzostwa Śląska AZS w Counter-Strike: Global Offensive, w strefie znajdzie się stoisko AZS z ergometrami wioślarskimi podłączonymi do ekranów. Wydarzenie uświetnią wioślarze z AZS-AWF Warszawa: Maciej Zawojski, multimedalista mistrzostw Polski, a także Agnieszka Kobus-Zawojska – mistrzyni świata, Europy i brązowa medalistka z Igrzysk w Rio!

Esport Point będzie zlokalizowany w Międzynarodowym Centrum Kongresowym poziom 0, sala balowa C. Wstęp na wydarzenie jest darmowy. Więcej informacji na stronie społecznościowej www.facebook.com/events/470030830344628/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj