Przenosimy się do Centrum Historii Sportu w Lublinie. Paweł Markiewicz to młody historyk, działający na różnych poziomach naszej organizacji – jako członek Zarządu Głównego, Zarządu AZS UMCS oraz wiceprezes OŚ AZS Woj. Lubelskiego.
Naukowo Paweł jest doktorantem przygotowującym pracę poświęconą dziejom AZS Lublin, a oprócz tego jest jednym z realizatorów projektu Wirtualnego Muzeum AZS. Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z historią, podczas którego dowiecie się więcej na temat tego niecodziennego przedsięwzięcia.

![Majówka z akademicką siatkówką, czyli ruszyły finały AMP w Warszawie! [FOTO, WIDEO]](https://pasja.azs.pl/wp-content/uploads/2026/05/AMPSiatkowka_20260501Warszawa_WSZIA_AWFBP_FotGrzegorzMichalowski0022-218x150.jpg)

















![Majówka z akademicką siatkówką, czyli ruszyły finały AMP w Warszawie! [FOTO, WIDEO]](https://pasja.azs.pl/wp-content/uploads/2026/05/AMPSiatkowka_20260501Warszawa_WSZIA_AWFBP_FotGrzegorzMichalowski0022-100x70.jpg)





