Siedź prosto! Nie garb się! Nie krzyżuj nóg! Kto z nas słyszał nie raz takie upomnienia w swoim dzieciństwie? A kto z nas będąc dorosłym już tak nie robi?
W trzecim odcinku CAFE AZS naszym gościem jest dr Anna Sobianek z AZS i WUM. Z rozmowy dowiecie się jak dbać o kręgosłup podczas długiego siedzenia i jak nie zwariować podczas nauki zdalnej. Nie zabraknie też odpowiedzi na istotne pandemiczne pytanie – jaki sport wzmacnia, a jaki osłabia naszą odporność.
Zapraszam
Bartek Wasilewski
Słuchaj Cafe AZS także na platformach:
– YouTube
– Spotify
– Soudcloud













![Akademicki Związek Sportowy chce zaktywizować seniorów [WIDEO]](https://pasja.azs.pl/wp-content/uploads/2025/11/AZS_Igrzyska-Studentow-Trzeciego-Wieku_fot.Pawel-Skraba_25-218x150.jpg)



![Akademicki Związek Sportowy chce zaktywizować seniorów [WIDEO]](https://pasja.azs.pl/wp-content/uploads/2025/11/AZS_Igrzyska-Studentow-Trzeciego-Wieku_fot.Pawel-Skraba_25-100x70.jpg)







