Od wczoraj można już trenować na otwartych obiektach sportowych, między innymi na boiskach, kortach i stadionach.
Z okazji pierwszego „stadionowego” treningu skorzystała od razu brązowa medalistka mistrzostw świata w rzucie młotem z 2017 roku – Malwina Kopron (AZS UMCS Lublin) i ten trening sprawił jej prawdziwą przyjemność. Wspólnie ze swoim trenerem i dziadkiem – Witoldem Kopronem myślą już o igrzyskach olimpijskich w Tokio, które rozpoczną się w lipcu 2021 roku.
Posłuchajcie TUTAJ co powiedziała Malwina po swoim pierwszym „stadionowym” treningu po niemal dwumiesięcznej przerwie spowodowanej ograniczeniami związanym z walką z pandemia koronawirusa.
Tekst i foto: Darek Matyja
![Brązowa medalistka IO też z brązowym medalem AMP! W Katowicach poznaliśmy najlepszych szermierzy! [WIDEO, FOTO]](https://pasja.azs.pl/wp-content/uploads/2026/06/20260613_MOD_AMP_Katowice_003-218x150.jpg)



















![Brązowa medalistka IO też z brązowym medalem AMP! W Katowicach poznaliśmy najlepszych szermierzy! [WIDEO, FOTO]](https://pasja.azs.pl/wp-content/uploads/2026/06/20260613_MOD_AMP_Katowice_003-100x70.jpg)





