Brązowa medalistka halowych mistrzostw Polski w pchnięciu kulą – Karolina Urban postanowiła włączyć się w pomoc osobom starszym podczas pandemii koronawirusa i została wolontariuszką Caritasu.
– Teraz nie ma zgrupowań ani zawodów, więc mogę robić to, co zawsze chciałam ale brakowało mi czasu – powiedziała pochodząca z Cekcynka w Borach Tucholskich lekkoatletka AZS AWFiS Gdańsk. Karolina dzieli swój czas między pomoc podczas pandemii i treningi – a ma co trenować bo specjalizuje się zarówno w pchnięciu kulą jak i w rzucie dyskiem.
Więcej możecie posłuchać TUTAJ.
Tekst: Darek Matyja
Zdjęcie: Archiwum prywatne Karoliny Urban






![Dwa brązowe medale Polaków w AMŚ w futsalu! Świetne zakończenie turnieju w Warszawie i Pruszkowie! [WIDEO, FOTO]](https://pasja.azs.pl/wp-content/uploads/2026/07/AMS_futsal_0707_Bartlomiej-Twarkowski_fotRafalOleksiewicz_06-218x150.jpg)


















