Snowboardzistka AZS Zakopane Maria Bukowska-Chyc w niedzielę zaliczy swój olimpijski debiut. Polka wystartuje bowiem w Livigno w slalomie gigancie równoległym. Zobaczcie, co mówiła przed swoim olimpijskim debiutem.
Nie udało się powtórzyć sukcesu sprzed dwóch lat i podwójnego podium, ale po raz kolejny obie nasze drużyny znalazły się w strefie medalowej Akademickich...